Camiiler ve Din Görevlileri Haftası

  Camiiler ve Din Görevlileri Haftası …

             Maltepe 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda sürdürülen Eğitim ve İyileştirme faaliyetleri kapsamında Tutuklu ve Hükümlülere yönelik "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" kapsamında 03/10/2019 tarihinde Kurum Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonunda konferans gerçekleştirildi.

              Kurum Müdürü Veysel YÜKSEL'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" ekinliğine Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Enver Osman KAAN, Maltepe Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfa Kurumu Müdürü Orhan TOYGAR, Malteepe 3 Nolu l Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ali BAŞEKİN Maltepe İlçe Müftülüğünce Maltepe Ceza İnfaz Kurumları Kampusunda görev 17 din görevlisi ve kurum personelinin yanı sıra 200 tutuklu ve hükümlü katıldı.

             Program Kur'an- Kerim'in okunması, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Enver Osman KAAN'ın konuşmaları, Kur'an tilaveti ve ilahilerin okunmasıyla devam etti. "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" etkinliği baştan sona kadar tüm katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Kurum Müdürü Veysel YÜKSEL programın sonunda katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür ederek Dr. Enver Osman KAAN'a camii temalı bir tablo hediye olarak takdim edildi. Etkinlikten sonra Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumunda yemekli bir toplantı yapıldı.

  Adres

  Maltepe 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Büyükbakkalköy Mah. Yakacıkyolu Sok. No:13 Maltepe / İSTANBUL

  Telefon

  0216 564 65 21

  0216 564 65 22

  E-Posta

  maltepe.2ltickisaretadalet.gov.tr

  © 2020 MALTEPE 2 NOLU L TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

  Sitemizi Bugün : 59 - Toplam : 164275 kişi ziyaret etmiştir.